Montaż i instalacja projektorów – ekranu projekcyjnego

Proponujemy Państwu kompleksowe usługi związane z instalacją projektorów i ekranów projektorowych. Zapraszamy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje do zapoznania się z naszą ofertą.

Instalacja projektorów biznesowych

Tego typu urządzenia sprawiają, że każda prezentacja jest bardziej dynamiczna, wzbudza większe zainteresowanie, a prezenter treści z większą skutecznością utrzymuje uwagę słuchaczy. Instalacja projektora biznesowego to dobry pomysł, jeśli firmie zależy na tym, aby pracownicy mogli jasno przekazywać treści, a komunikacja między nimi była sprawniejsza. Trudno się dziwić, że takie projektory stały się standardowym wyposażeniem wielu przedsiębiorstw. Proponowane przez nas modele posiadają szereg dodatkowych funkcji, również takich, które sprawią, że prezentowanie treści będzie jeszcze bardziej atrakcyjne.

Montaż projektorów domowych

Montaż ekranu projekcyjnego i projektora to sposób na komfortowe seanse z najbliższymi bez wychodzenia z domu. Aby wprowadzić taką kinową atmosferę do swojego mieszkania, wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Proponujemy sprawdzone rozwiązania zarówno do dużych przestrzeni (kina, różnorodne instytucje kulturalne), jak i do obiektów mieszkalnych osób, ceniących seanse w domowym zaciszu. W obu tych przypadkach liczy się świetna rozdzielczość obrazu oraz bezawaryjność sprzętu. Urządzenia, które Państwu oferujemy, pochodzą od najlepszych producentów:

  • JVC
  • Sony
  • Panasonic
  • Epson
  • OPTOMA
  • BENQ
  • NEC oraz segment High-end

Dzięki temu, że wybieramy rozwiązania szanowanych na rynku marek, nasi klienci mogą cieszyć się niezawodnie działającym sprzętem, który pozwala całkowicie zanurzyć się akcji ulubionego filmu lub serialu.

Dopasujemy się do Państwa oczekiwań – zapraszamy klientów z Warszawy i okolic

Wybierając projektor, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego przeznaczenie. To na tej podstawie precyzuje się wymiary ekranu i sposób montażu. Ważnym czynnikiem jest również wielkość pomieszczenia, która decyduje o tym, jak daleko od projektora będą znajdowali się widzowie. Na odbiór obrazu wpływają również jego rozdzielczość i jasność. Taka mnogość parametrów może spowodować znaczne zagubienie u osób, które nie orientują się w tej tematyce. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nasza ekipa. 

Zapoznamy się z Państwa przestrzenią, jej proporcjami, wysokością oraz innymi ważnymi kryteriami, które należy wziąć pod uwagę przed właściwym montażem ekranu projekcyjnego. Komfort naszych klientów jest dla nas najważniejszy, dlatego, oprócz tych uniwersalnych kwestii, weźmiemy pod uwagę Państwa preferencje i dopiero na takiej bazie zbudujemy kompleksowy plan działania. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, bo każda zgłaszająca się do nas osoba jest inna. Wierzmy, że właśnie to jest skutecznym przepisem na sukces. Powiększające się grono naszych dotychczasowych zadowolonych klientów potwierdza, że idziemy dobrym tropem.

Sprawny montaż projektora i instalacja ekranu projekcyjnego

Nasza ekipa przeprowadza taką instalację ekranów projekcyjnych, aby były one dostosowane do specyfiki przestrzeni. Chętnie podzielimy się z Państwem wiedzą o ekranach manualnych, ramowych, elektrycznych i takich do zabudowy sufitowej, a następnie pomożemy wybrać optymalny wariant. Podobnie jest z doborem urządzeń i rodzajem projekcji. Proponujemy Państwu różnorodne segmenty projektorów, które wykorzystać można w niezliczonych branżach. Wśród naszej oferty znajdą Państwo urządzenia służące do:

  1. przedniej projekcji (projektor ustawiony jest po stronie publiki)
  2. tylnej projekcji (projektor ustawiony jest za ekranem i publika nie może go dostrzec)
  3. projekcji krótkoogniskowej, tzw. „short throw” (pozwala na projekcję, gdy urządzenie znajduje się od ekranu w odległości mniejszej niż pół metra)

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy mają szerokie doświadczenie w kompleksowym realizowaniu zleceń, obejmujących montaż projektorów – Warszawa i okolice oraz instalację ekranów projekcyjnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wyżej wspomniane treści to w zasadzie czubek góry lodowej, bo ta tematyka jest bardzo zniuansowana. Z przyjemnością przybliżymy zagadnienia, które interesują naszych klientów najbardziej, dlatego zachęcamy do kontaktu. Wierzymy, że taka współpraca przyniesie efekt w postaci znalezienia dla Państwa optymalnego projektora i ekranu.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. +48 601 249 869
email: bok1@video.com.pl

Montaż ekranu projekcyjnego Warszawa – instalacja ekranu projekcyjnego Warszawa – montaż projektora Warszawa – instalacja projektora Warszawa