Montaż i instalacja telewizorów w Warszawie

Telewizory i monitory wykorzystuje się w wielu przestrzeniach. Stanowią stały element sal wykładowych, pełniąc rolę  ważnej pomocy dydaktycznej. Z tego samego powodu znaleźć je można również w szkolnych klasach. Wspomagają pracę specjalistów, toteż stanowią wyposażenie różnorodnych gabinetów. Na stałe zagościły w pokojach konferencyjnych, usprawniając działanie mniejszych i większych firm. Nieprzerwanie zajmują też zaszczytne miejsce w salonach, gromadząc przyjaciół, znajomych i członków rodziny przy wspólnych seansach filmów i seriali. Niezależnie od przeznaczenia takiego urządzenia, oferujemy profesjonalny montaż telewizorów i monitorów na ścianie. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.

Montaż telewizora na ścianie – Warszawa – świadczymy usługi kompleksowo

Decydując się na nasze usługi, mogą Państwo liczyć na:

 1. Dobór telewizora

Pomagamy nie tylko w instalacji telewizora na ścianie. Naszym klientom oferujemy również szeroki wybór popularnych telewizorów marek Sony, Samsung, LG i Nec. Oznacza to, że mogą się do nas Państwo zgłosić nawet, jeśli jeszcze nie jesteście właścicielami sprzętu. Nasza działalność obejmuje pomoc w wybraniu telewizora o odpowiedniej przekątnej. Podpowiadamy w sprawach związanych z parametrami technicznymi, a następnie zadbamy o zawieszenie telewizora na ścianie.

 1. Dobór odpowiedniego sposobu mocowania

Kolejnym krokiem, który podejmujemy, aby skutecznie przeprowadzać instalację telewizora na ścianie, jest wybranie optymalnego uchwytu. Tutaj kierujemy się preferencjami klienta i wielkością urządzenia. Dysponujemy uchwytami tradycyjnymi (również ultrapłaskimi). Ciekawym rozwiązaniem są uchwyty sterowane elektroniczne. Pewnym kompromisem między tymi dwiema opcjami są uchwyty ruchowe, które pozwalają na ręczne ustawienie telewizora. Do mocowania telewizora wybieramy uchwyty popularnych producentów, takich jak:

 • LG
 • Multibracets
 • ViVanco
 • Vogels
 • SONY
 • SAMSUNG
 • IYAMA
 • NEC

Montaż telewizorów na uchwytach znacznie oszczędza miejsce, a cały proces wykonujemy sprawnie, nie zajmując naszym klientom zbyt wiele czasu.

 1. Przyjazne i pomocny team

Jesteśmy otwarci i zależy nam na utrzymaniu świetnych relacji z naszymi klientami, dlatego mogą Państwo liczyć na wyrozumiałość i życzliwe podejście.

Nie tylko telewizory – instalacja monitorów lcd na ścianie – Warszawa i okolice

Montaż monitorów przeprowadzamy na podobnych zasadach, co montaż telewizorów na ścianie i na innych powierzchniach. Precyzyjnie dopasowujemy gabaryty urządzenia, a następnie wybieramy sprawdzone mocowanie, które najlepiej spełni oczekiwania klienta. Decydując się na wybór telewizora lub monitora z naszą firmą, nie muszą się Państwo martwić o takie kwestie jak np. transport sprzętu. Zadbamy o wszystko, również, jeśli zlecenie dotyczy zaopatrzenia dużej przestrzeni biurowej w znaczną liczbę monitorów. Jesteśmy elastyczni i staramy się sprostać wymaganiom zarówno klienta indywidualnego, jak i oczekiwaniom firm.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dysponujemy szerokim wyborem telewizorów, monitorów OLED, LED, LCD i PLAZM. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj się Państwo zdecydują, oferujemy profesjonalny montaż i instalację.

Proponujemy najsprawniejszy montaż monitorów lcd na ścianie – Warszawa i okolice. Wystarczy się do nas zgłosić, a nasza ekipa pomoże Państwu na każdym etapie: w profesjonalnym wyborze urządzenia, dopasowaniu mocowań oraz na etapie montażu i instalacji. Zależy nam na tym, żeby nasze doradztwo było merytoryczne i rzetelne. Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami branżowymi i korzystamy tylko z produktów sprawdzonych marek.

Potrafimy myśleć nieszablonowo. Możemy zawiesić telewizor lub ekran w niemal każdym miejscu: nie tylko na ścianie, ale też na podłodze, czy na suficie. Zawsze bierzemy pod uwagę rodzaj podłoża i (np. cegła, płyta osb, mur i inne) i na tej podstawie dobieramy taką technikę montażu, która przyniesie solidny efekt.

Oprócz profesjonalnego montażu i instalacji monitorów/telewizorów, oferujemy również odrębną usługę przeprowadzek takiego sprzęt. Organizujemy też dostawy ze sklepu do domu klientów. Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertą i do skontaktowania się z naszymi doradcami – chętnie porozmawiamy o tym, jak możemy Państwu pomóc.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. +48 601 249 869
email: bok1@video.com.pl

Instalacja telewizorów na ścianie Warszawa – montaż telewizorów na ścianie Warszawa – instalacja telewizora na ścianie Warszawa