Sprzedaż i dobór urządzeń audio video

Sprzedaż i dobór urządzeń, systemów audio video czy kina domowego, alarmowego, kamer przemysłowych

Proponujemy Państwu doradztwo przy wyborze odpowiedniego rozwiązania lub urządzenia w zakresie audio video. Dzisiejszy rynek zalewa nas ogromną ilością i różnorodnością urządzeń, dlatego trzeba dobrze poznać i przekalkulować zakup interesującego nas towaru. Wiadomo, że nie zawsze „okazyjna cena”idzie w parze z jakością i sprawnością urządzenia, dlatego powołując się na dobrą znajomość rynku, branży audio video, kina domowego i kilkunastoletnie doświadczenie gorąco polecam doradztwo w tym zakresie.

Specjalizujemy się w doradztwie technicznym:

  • pomoc przy rozplanowaniu instalacji elektrycznej na potrzeby instalacji AV
  • sprzętowym
  • funkcjonalnym
  • rozmieszczeniu urządzeń audio video
  • propozycji działania całego systemu

Doradzamy systemy i dobieramy to potrzeb naszych klientów. Dobieramy również zwracając uwagę na przeznaczony budżet. Pracujemy z równymi markami producentów choć jesteśmy przywiązani do dobrych i sprawdzonych marek oraz produktów audio video.

Nasi Klienci często maja swoje przyzwyczajenia do prostej obsługi urządzeń oraz designu wyposażenia domu, nie bardzo pozwala na zmianę firmy, wtedy dobieramy takie same marki. Wykonujemy profesjonalne kalkulacje oraz wyceny i kompletne rozwiązania np. wielostrefowe na bazie marki BOSE, SONOS, DENON – HEOS i inne wielokanałowe multiroomy.