Kompleksowe rozwiązania audio video

Instalacje Audio Video

Kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i budowy systemów audio – video

Prawidłowe działanie systemów audio – video to w dzisiejszych czasach podstawa nowoczesnego domu, firmy. Najmniejsza awaria systemu to strata finansowa dla Twojego przedsiębiorstwa i wielkie rozczarowanie w domu. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom w tym zakresie. Zadbamy o to, systemy IT oraz audio – video w Twojej firmie lub domu działała prawidłowo. Zapewnimy dostęp do najnowocześniejszych technologii. Zadbamy o kompleksowe wsparcie oraz o najwyższą jakość obsługi. Oferujemy pomoc zdalną i bezpośrednią, dzięki czemu oszczędzisz cenny czas i obniżysz koszty.

Zakres usług w zakresie kompleksowych systemów audio – video:

– projektowanie, wykonawstwo i monitorowanie,
– doradztwo w zakresie prac bieżących i rozwojowych
– utrzymanie sprawności i funkcjonalności infrastruktury
– usuwanie problemów sprzętowych i software’owych, konfiguracyjnych
– wsparcie techniczne dla użytkowników (zdalne, telefoniczne lub w siedzibie firmy lub domu Klienta)
– obsługa techniczna urządzeń (w tym aktualizacje oprogramowania)
– serwisowanie urządzeń

W mojej 21 letniej pracy w zakresie instalacji audio video nie spotkałem się z problemami nie do rozwiązania. Problem zaczyna się wtedy kiedy inwestor otrzymując wycenę usunięcia problemu lub rozwiązania w jego zamyśle dowiaduje się że jest to realnie wysoki koszt. Starając się optymalizować koszty musimy pamiętać że najtańsze rozwiązania nie muszą być najgorsze. Niestety z doświadczenia wiem że to co jest podejrzanie tanie w stosunku do producentów podobnych urządzeń markowych nie spełnia certyfikatów a życie takie urządzenia trwa krócej niż jego gwarancja lub nie jest jasne jego pochodzenie i dalsza gwarancja.

Stosowanie nieznanych marek lub urządzeń niesprawdzonych najczęściej nastręcza wiele problemów i nerwów Inwestorowi oraz firmie instalacyjnej. Dlatego od lat stosuję rozwiązania sprawdzone i widocznych producentów certyfikujących swoje urządzenia szczególnie w instalacjach do profesjonalnego użytku. Można wtedy liczyć na duża niezawodność, długą gwarancję, istnienie producenta szybki serwis, oraz ewentualna wymianę produktu na nowy lub jego zastępstwo. Szanowny Kliencie od dawna wychodzę z założenia że w instalacjach nie ma nic za darmo albo za 1/3 ceny. dowodem na to są modele urządzeń które od lat mimo niewielkiego liftingu ciągle są takie same i spełniają te sama rolę mało tego często ich cena rośnie. Dlatego warto kupić raz dobrego i mieć przez kilka lat sprawne i niezawodne oszczędzając przy tam czas i pieniądze.

Kompleksowe instalacje audio video to nasza specjalność od ponad 20 lat.