Instalacja systemów alarmowych i zabezpieczeń

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług; część z nich związana jest ze zwiększeniem ochrony Państwa mienia i zabezpieczenia obiektów przed niechcianymi wizytorami. Aby dołożyć wszelkich starań na tym polu oraz czuć się w pełni bezpiecznie, warto zainwestować w instalację systemów alarmowych. W parze z telewizją przemysłową takie urządzenie przyniesie Państwu komfort psychiczny i świadomość kontroli nad tym, co dzieje się w obrębie całego strzeżonego obszaru.

Instalacja zabezpieczeń – nowoczesne urządzenia od sprawdzonych producentów

Gdy chodzi o ochronę, nie warto decydować się na kompromisy. My ich nie uznajemy, dlatego w naszej ofercie znajda Państwo tylko urządzenia i systemy, które zostały poddane wyczerpującym testom. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zaawansowane technicznie instalacje zapewniają większe bezpieczeństwo, niż tradycyjne odpowiedniki. Alarmy domowe, które instalujemy u klientów, to instalacje, bazujące na rozwiązaniach firmy Satel. Są wyposażone w ochronę przeciwogniową, najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe (ABAX i ABAX 2) oraz szereg nietypowych funkcji, które jeszcze bardziej zwiększają bezpieczeństwo:

  1. domów
  2. willi
  3. nieruchomości o charakterze publicznym
  4. innych obiektów

Systemy alarmowe, proponowane przez naszą firmę, zwiększają ochronę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Kompleksowa instalacja zabezpieczeń (w tym wariantów nietypowych)

Wierzymy, że im większa kompleksowość oferowanych przez nas rozwiązań, tym spokojniej mogą spać nasi klienci. Z tego powodu nasze zabezpieczenia domu i firm wyposażone są w czujniki, wykrywające obecność m.in. tlenków węgla i gazów usypiających. Zautomatyzowane powiadomienia strzegą też naszych klientów przed niebezpieczeństwami związanymi z wylaniem szamba lub studni.

Zależy nam na tym, aby osoby, decydujące się skorzystać z naszej pomocy, doskonale umiały posługiwać się technologiami, które zainstalowaliśmy w ich nieruchomościach. Dlatego nasi klienci zostają wyposażeni w dwukierunkowe piloty Abax, pozwalające na otwieranie bram oraz zarządzanie systemem alarmowym (włączanie i wyłączanie). Dodatkowo proponujemy również sterowanie systemem przez stronę internetową lub za pośrednictwem aplikacji. Ciekawym rozwiązaniem, które z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie, interesującej się nowoczesnymi technologiami, jest możliwość podglądu online swojego systemu alarmowego.

W naszej ofercie znaleźć można również videofony IP nowej generacji. Proponujemy Państwu wieloekranowe urządzenia od takich sprawdzonych producentów jak:

  • Hikvision oraz LEELEN
  • Dahua

Stawiamy na nowoczesność i dobry kontakt z klientem

Uważamy, że do przestarzałych  technologii nie powinno się przywiązywać. Jesteśmy na bieżąco z branżowymi nowinkami i właśnie w takie rozwiązania inwestujemy. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na rozwiązania IP. Chcemy korzystać z możliwości, jakie dają technologie sieciowe i mieć realny wpływ na poprawę poziomu ochrony naszych klientów.

Nieważne, czy instalujemy alarmy domowe, czy realizujemy zlecenie od firmy – za każdym razem doskonale przygotowujemy się do zadania, precyzyjnie oceniamy wielkość terenu i obiektu oraz ich charakter. W większych domach sprawdzają się np. inteligentne głowice szybkoobrotowe, umożliwiające automatyczne odnajdywanie intruzów i bardzo sprawną obserwację terenu. Następnie rozmawiamy z klientem, prezentujemy przed nim dostępne opcje oraz zapoznajemy się dokładnie z jego oczekiwaniami.

Dopiero mając taki zestaw informacji, dokładnie planujemy instalację zabezpieczeń. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Każdy klient, który zamieszkuje to terytorium, może liczyć na fachową pomoc i indywidualne podejście. Oprócz zaawansowanych technologicznie zabezpieczeń domu proponujemy również profesjonalne doradztwo. Na każdym etapie naszych prac, zaczynając już od pierwszego kontaktu z klientem, służymy wyczerpującymi i rzetelnymi informacjami. Wiedzę dotyczącą instalacji systemów alarmowych przekazujemy w przystępny sposób, dzięki czemu każdy klient może podjąć świadomą decyzję odnośnie preferowanych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do nawiązania kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. +48 601 249 869
email: bok1@video.com.pl

Instalacja systemów alarmowych Warszawa – instalacja zabezpieczeń Warszawa