Kompleksowe instalacje niskoprądowe

Jedna ze specjalizacji naszej firmy jest instalacja okablowania nisko prądowa tj, sieci LAN kat. 5E, 6, 7, FTP, SFTP, równego rodzaju skrętek oraz wielożyłowych przewodów alarmowych, sygnałowych audio video typu chinch optic, SVGA, Component, głośnikowych, wizyjnych typu HDMI i innych. Starannie dobieramy je do potrzeb naszych inwestorów analizując potrzeby oraz rodzaj projektu co szczególnie istotne jest w fazie projektu jak i końcowej propozycji cenowej (oferty). Stosowane przewody różnią się nie tylko producentem, standardem ale i średnicami w zależności od wymaganych długości.

Często przy dużych i rozległych instalacjach gdzie wymagana jest poza odległością,  niska latencja (opóźnienia) korzystamy z okablowania światłowodowego. Trzeba jednak mieć na uwadze że takie rozwiązania i wykorzystywane peryferia  oraz sprzęt służą w głównej mierze do użytku bardzo profesjonalnego np: estrada, streaming wysokich rozdzielczości. Od niedługiego czasu pojawiły się w ofercie switche 10 GB omijające technologię optyczną sotsuje się do nich  skrętkę wysokiej klasy głównie 6 kat. i 7kat.

Liderem rynku w profesjonalnych rozwiązaniach związanych z przesyłem audio video jest firma Kramer która często stosujemy w instalacjach oferując naszym Klientom